Masz pytania dotyczące zamówienia?
prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta:

AGC STORE - Hřbitovní 2274 - 416 74 Teplice - Czech Republic

Wyślij nam swoje zapytanie

Imię jest wymagany
Nazwisko jest wymagany
Proszę użyć poprawnego adresu e-mail
Message can not be empty

W przypadku pytań dotyczących typów lub właściwości szkła AGC
prosimy o kontakt z naszymi lokalnymi przedstawicielami.

ALBANIA

AGC Flat Glass Hellas
sales.hellas@agc.com

AUSTRIA

AGC Interpane
aigd@agc.com

BELGIUM

AGC Glass Europe
sales.belux@agc.com

BOSNIA & HERZEGOVINA

AGC Flat Glass Adriatic
adriatic@agc.com

BULGARIA

AGC Flat Glass Bulgaria
bulgaria@agc.com

CROATIA

AGC Flat Glass Adriatic
adriatic@agc.com

CZECH REPUBLIC

AGC Flat Glass Czech
czech@agc.com

DENMARK

AGC Flat Glass Svenska
sales.svenska@agc.com

ESTONIA

AGC Flat Glass Baltic
estonia@agc.com

FINLAND

AGC Flat Glass Suomi
sales.suomi@agc.com

FRANCE

AGC Glass France
contact.france@agc.com

GERMANY

AGC Interpane
aigd@agc.com

GREECE

AGC Flat Glass Hellas
sales.hellas@agc.com

HUNGARY

AGC Glass Hungary
hungary@agc.com

ITALY

AGC Flat Glass Italia
market.italia@agc.com

LATVIA

AGC Flat Glass Baltic
latvia@agc.com

LITHUANIA

AGC Flat Glass Baltic
lithuania@agc.com

MACEDONIA

AGC Flat Glass Bulgaria
bulgaria@agc.com

MALTA

AGC Flat Glass Hellas
sales.hellas@agc.com

MONTENEGRO

AGC Flat Glass Jug
jug@agc.com

NORWAY

AGC Flat Glass Svenska
sales.svenska@agc.com

POLAND

AGC Glass Poland
polska@agc.com

PORTUGAL

AGC Flat Glass Ibérica
sales.iberica@agc.com

ROMANIA

AGC Flat Glass Romania
romania@agc.com

RUSSIA

AGC Glass Russia
sales.russia@agc.com

SERBIA

AGC Flat Glass Jug
jug@agc.com

SLOVENIA

AGC Flat Glass Adriatic
adriatic@agc.com

SLOVAKIA

AGC Flat Glass Czech
czech@agc.com

SPAIN

AGC Flat Glass Ibérica
sales.iberica@agc.com

SWEDEN

AGC Flat Glass Svenska
sales.svenska@agc.com

SWITZERLAND

AGC Interpane
aigd@agc.com

THE NETHERLANDS

AGC NEDERLAND HOLDING B.V.
verkoop.glas@agc.com

UKRAINE

AGC Flat Glass Ukraine
sales.ukraine@agc.com

UNITED KINGDOM

AGC Glass UK
ales.uk@agc.com

OTHER COUNTRIES

AGC Glass Europe
sales.headquarters@agc.com